150.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Haritaciyim.com  Yolculuğu  2010 Yılında Konya Hadim Meslek Yüksek Okulu  Mimarlık ve Şehir Planlama Bölüne kayıt yaptırmamızla başladı.3 arkadaş olarak çıktık bu yola . Bilgisayar Progrmcısı olan bir arkadaşımızın Web tasarım projeleriyle uğraşmasıyla temelini atmış olduk sitemizin . 2010 Yılında İlk domaimizi aldık ve  Projlerimizi oluşturmaya başladık. Mesleki danışmanlık , Mesleki yardımlaşma , Mesleki paylaşım ve Teknik konularda  bilgi paylaşımı ile geniş bir Portal ve Forum sayfası kurulumu ile başladık projemize . Eğitimimizin bitmesiyle Farklı firma ve Şirketlerde işe başlayarak tecrübelerimi geliştirmeye devam ettik. Kamu sektöründe , İnşaat Sektöründe , Bilişim Sektöründe ve Diğer alanlar tecrübe ve bigi birikimleriyle hizmet sektörüne başlamıştır. 

      Hava alanları Projeleri , Oto Yol Projeleri ,İnşaat Projeleri ,Çevre Düzenleme ve Peyzaj Projeleri , Körü , Tünel , Alt ve Üst geçit Projerinde Görev Yaparak Tecrüberimize Tecrübe ve birikim katarak daha iyi hizmet vermeyi amaç edindik.

   Sizlere daha iyi hizmet vermek için her gün kendimizi geliştirerek ve güncellemeyi hedef ediyoruz. Gün geçtikçe aramızda tecrübeli arkadaşlar yolumuza devam ederek hizmet kalitemizi için  daha profesyonel hale getirmeyi hedefliyoruz.

 

Sizin işinizi kendi işimiz gibi önemseyerek yapmamın gururunu yaşıyoruz.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Haritacılık Alanlarında , Ölçüm işleri,Batımetri,Fotogrametri,Altyapı,Gis,Kübaj ,Hacim ,Metraj ve Tüm Harita ve Proje İşlerinde Uzman kadromuzla sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz
Harita Ölçüm işleri ( Poligon - Halihazır - Plankote -Metraj -Kübaj Ölçümleri ) %100
Batimetri Ölçümleri ve Deniz Yapıları Ölçmeleri %100
Fotogrametri ( Sayısal Arazi Modeli 3B Röleve - 3B Modelleme - Yersel Foto - Ortofoto ) %100
Alt Yapı ve GIS Projeleri (Atık Su -Yağmur Suyu-Kanalizasyon Hatları - Elektrik Hatları - GIS ) %100
Sayısal Harita Yapımı ( Tematik - Kadastral - Kentsel Tasarım - Kamulaştırma ve Özel Amaçllı Haritalar ) %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın